příběh autorky dětem

Za vznikem Autorky dětem a katalogu stojí dvě autorky PDF pro děti: Kateřina Kunčická a Pavla Pundová. Na základě zkušeností nás i fanoušků jsme si řekly, že je škoda nemít si kde ověřit poctivé a kvalitní autory PDF.

Často jsme na sítích potkávaly autorky „rychlokvašky“ nerespektující pravidla pro tvorbu a prodej PDF, které jsou bez zkušeností a s nekvalitními soubory. Nejprve vznikla Facebooková skupina, později Instagram. V současnosti budujeme web, na kterém najdete ověřené autory, recenze, zkušenosti i rady.

Komu je katalog Autorky dětem určen?

Katalog je pro všechny milovníky PDF souborů pro děti. Ať jsi máma, učitelka, vychovatelka, babička nebo jiná pečující osoba. Tady si můžeš najít nebo ověřit poctivé autory s kladnými recenzemi. Už žádné rozostřené obrázky nebo zkopírované pracovní listy. 

Také je pro autorky PDF souborů. Na věkové kategorii nezáleží. Co je pro nás podstatné: autorka má živnostenský list (vystavuje faktury, odvádí daně), používá správně licence (nevykrádá jiné autory), dodržuje autorský zákon, nepodhodnocuje svou práci, používá kvalitní obrázky, může doložit kladné recenze na svá PDF.

Co od Autorky dětem můžete čekat?

Hlavní myšlenkou katalogu je spojovat zákazníky s ověřenými autorkami a přinášet tak spokojenost oběma stranám. Katalog budeme stále rozšiřovat a propagovat na sociálních sítích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 2 =