Kateřina Hladišová – Táborovky

Tvořím PDF materiály pro akční rodiče, vedoucí, vychovatele, vychovatelky, učitele či učitelky, zkrátka pro úžasné lidi, kteří chtějí dětem smysluplně a zábavně vyplnit volný čas.
Kategorie:

Popis

Na Táborovkách najdeš PDF materiály, které děti poučí a zároveň i pobaví. Líbí se mi, když děti tráví aktivní čas v přírodě, a proto zde najdeš širokou nabídku stezek a bojovek právě na ven. Nicméně počasí není vždy přívětivé, a tak v nabídce najdeš i kvízy, pracovní listy, kartičky, karetní hry, únikovky zkrátka materiály, jak zabavit děti, když venku padají trakaře. A pokud chystáte akci pro děti – oslavu, víkendovku, tábor. Můžete si u nás nechat vytvořit materiál na míru, přesně dle svých požadavků a přání.

A kdo jsem? Mé jméno je Kateřina Hladišová, jsem máma 3 kluků a už od mala jezdím na tábory a navštěvuji kroužky. Postupem času se z dítěte stala vedoucí a práce s dětmi se stala mou láskou na celý život.

Věřím, že mimoškolní aktivity, mohou měnit život dětí k lepšímu – sama mám tuto zkušenost, kterou si uvědomuji až nyní v dospělosti.

Miluji křížovky, šifry a různé hádanky, takže se Vám představím i velmi netradičně:

Před časem jsem objevila projekt autorkydetem.cz a nadchl mě. Vím, jaké jsou začátky autorek těžké a ráda bych jim touto cestou pomohla a předala své zkušenosti.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kateřina Hladišová – Táborovky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − eleven =