Kateřina Kunčická – Kunčická.cz

(Hodnocení: 1)

Autorka PDF pro děti v mateřských školách, na prvním stupni, domškoláky, děti v družině i kroužcích. Kromě vzdělávacích PDF u mě najdete i různé šablony a dekorace.

Web: www.kuncicka.cz
E-mail: katerina@kuncicka.cz

Sociální sítě:
Facebook
Instagram
Pinterest

 

Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Jsem maminkou dvou dětiček, díky kterým jsem se začala zajímat o jejich vzdělávání a vývoj. Mám za sebou několik výchovných i Montessori kurzů a přečtených mnoho knih k tomuto tématu.

Už od mých školních let jsem se zajímala o grafiku a design. A jelikož jsem vystudovala informatiku, nebyl pro mě problém začít dělat vektorové ilustrace dle našich potřeb nebo si postavit vlastní blog.

Na Kuncicka.cz najdete pracovní listy, omalovánky a šablony, které jsou zdarma ke stažení. Propracovanější produkty jsou pak k zakoupení na Fler.cz

Díky nabytým zkušenostem a studiu tvorby, prodeje a marketingu PDF souborů jsem se dostala do kruhu úžasných autorek. A tehdy vznikl nápad na projekt AutorkyDětem.cz s cílem autorky spojovat a vzdělávat.

1 recenze Kateřina Kunčická – Kunčická.cz

  1. Aneta Habartová

    Materiály od paní Kateřiny jsou hezky zpracované, některé ke stažení zdarma, jiné za pár korun 🙂 Sekce „Učíme se“ je pojata interdisciplinárně a stačí pouze stáhnout a hodina je hotová! Moc se mi líbí projekt žáby, kde jsou nejen pracovní listy, ale i videa a námět k pokusu. Autorka nabízí i inspiraci k jednoduchým výtvarným činnostem, které mám vyzkoušené i u dětí ve speciální škole. Oceňuji prostor pro samostatnost dětí. Nevýhodu vidím pouze u obtahování čísel a učení jiného tvaru číslice 4, to však nemusí být použito. V současné době nejvíc využívám kontrastní obrázky pro miminka, ale těším se na další objevování materiálů. Autorce děkuji, je vidět její zájem, nadšení a láska k výuce 🙂

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − eight =