Bc. Pavla Pundová – Poznávej s Pavlou

(Hodnocení: 3)

Mohou si děti s nadšením a zápalem hrát, zatímco se nevědomky učí a rozvíjí? Mohou. A právě to je mým cílem. Vytvářím a vymýšlím PDF aktivity, které vaše děti baví a zároveň jejich schopnosti a dovednosti posouvají na lepší úroveň.

Web: https://www.poznavejspavlou.cz/
E-mail: napis@poznavejspavlou.cz

Sociální sítě:
Facebook
Pinterest
Instagram

Kategorie: Štítky: ,

Popis

Učitelka v mateřské škole, autorka vzdělávacích PDF aktivit pro předškolní děti.

Bakalářské studium oboru Učitelství pro mateřské školy jsem zakončila promocí v roce 2015. Za svoji dosavadní praxi jsem získala mnoho zkušeností, které dnes a denně uplatňuji při vzdělávání svých „školkových“ ratolestí. Všichni se učíme celý život, a tak i já se nadále vzdělávám – studuji literaturu, navštěvuji různé semináře i webináře.

Také jsem zakladatelkou značky Poznávej s Pavlou. Vytvářím PDF aktivity, které děti nejen baví, ale především rozvíjí. Ve všech oblastech, které jsou důležitými základními kameny pro jejich budoucí život.

Kvalita je to, na čem si od začátku zakládám. Všechny materiály jsou vyzkoušené v praxi a doladěné do posledního detailu. Mohu zaručit jejich přínos jak pro vaše děti, tak pro vás. Děti se skvěle zabaví, mnoho se toho naučí a vy si ušetříte spoustu času.

V rámci své značky jsem vybudovala respektující FB komunitu, se kterou sdílím své zkušenosti, rady, tipy i různé náměty či činnosti. Pokud vás vzdělávání předškolních dětí zajímá, jste srdečně vítáni.

3 recenze Bc. Pavla Pundová – Poznávej s Pavlou

  1. Michaela Dostálová

    S materiály jsem velmi spokojená, Pavla je velmi vstřícná a ochotná s čímkoliv pomoci. Vřele obchod doporučuji.

  2. Ivana Štachová

    Vše v pořádku. Rychle doručení. Mnoho pracovních listů které děti moc bavily. Doporučuji!

  3. Aneta Janejová

    Přehledné, jednoduché, krásné provedení. Děti nejvíce bavily pracovní listy.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 + 12 =